اکانت اشتراکی ahrefs - خرید اکانت ahrefs 【تست رایگان✔️】☑️

✔️ جهت خرید اکانت اشتراکی ahrefs کافیست در سامانه وبدیس ثبت نام و پس از ورود به برنامه وارد خرید پکیج های ahrefs شوید . وبدیس بدون نیاز به تغییر آی پی هست و نیازی به نصب اکستنش ندارد

خرید اکانت اشتراکی ahrefs

داشتن اکانت در Ahrefs  به عنوان یکی از قدرتمندترین و بزرگ ترین اکانت ها در راستای افزایش بازدهی سئو محسوب می شود. حتما برای شما هم پیش آمده است که با بررسی سایت های  رقیبتان متوجه شدید که شرایط سایت آن ها در خصوص سئو خیلی بهتر و مقید تر از شماست حال آنکه شما تلاش بیشتری را در زمینه افزایش سئو داشته اید. در این زمان است که این سوال برای شما ایجاد می شود که چرا با وجود تلاش بیشتر باید نتیجه نامطلوبی نصیب شما شود! جواب این سوال بسیار ساده است، شما تلاش زیاد داشته اید ولی تلاش شما مفید نبوده. خرید اکانت Ahrefs  این مهم را برای شما به راحتی فراهم میکند. شما با خرید اکانت Ahrefs  می توانید تحلیل سایت های مختلف رقیب را داشته باشید تا با بهره گیری از این امر بیشتر استفاده را از این اطلاعات ببرید.

اکانت اشتراکی ahrefs

شرکت و ساماندهی اکانت های Ahrefs   از کشور اوکراین شروع شده و در ابتدا در قالب یک شرکت نوپا و به صورت استارتاپ وارد بازار شده  و توانست به خاطر ساماندهی خود و اطلاعات مفیدی که  در اختیار کاربران قرار میدهد به سرعت مسیر پیش رفت را طی کند و راه را در  عرصه های رقابت های تحلیل سئو و بک لینک ها باز کند. نکته مثبت در سایت Ahrefs  خلاقیت و به روز رسانی هایی است که ارائه می دهد به طوری که می توان این گونه ادعا کرد که این سایت عموما هفته ای یه مرتبه سایت را به روز رسانی می کند و اطلاعات جدید و  به روزی را ارائه می دهد و ابزار های خود را بهبود می بخشد یا ابزار های جدید را به سامانه های خود اضافه می کند. Dmitry Gerasimenko به عنوان ایجاد کننده سایت Ahrefs   همیشه بر آن بوده تا با به روز کردن سایت خود گام های موثری را ایجاد اراتباطات جهانی برای اطلاعات گستره مجازی ایجاد نماید. او مردی تواناست که اولین کار بزرگ زندگی خود را در سن 15 سالگی آن هم در قالب ایجاد یک موتور جست و جو انجام داده است. امروزه مقر اصلی سایت Ahrefs  در سنگاپور قرار دارد.

 

در صورت نیاز میتوانید خرید اکانت Semrush هم از سامانه وبدیس داشته باشید

 

مهمترین تاثیری  که خرید اکانت Ahrefs   برای شما دارد، تحلیل داده های مربوط به بک لینک سایت های مختلف است که شما برای دسترسی به چنین اطلاعاتی باید در ابتدا اقدام به خرید اکانت Ahrefs  نمایید.

مراحل خرید اکانت  اشتراکیAhrefs   :

 • ورود به سایت وبدیس
 • ثبت نام 
 • خرید پکیج های ahrefs
 • ورود به کارتابل ahrefs و نمایش نتایج

مزایای خرید اکانت Ahrefs :

خرید اکانت Ahrefs  مزایای بسیاری دارد که مهم ترین آن ها عبارتند از:

 • بهتر شدن  و ارتقا سایت : ارتقا سایت با استفاده از خرید اکانت Ahrefs  امری است که هم به عنوان مزیت استفاده از از اکانت های Ahrefs  محسوب می شود هم به عنوان نتیجه استفاده از اکانت های Ahrefs  محسوب می شود.
 • بررسی و مشخص کردن شرایط سایت های رقیب : این تحلیل این امکان را به شما می دهد که مشخص کنین در سایت های رقیبتان چه کلید واژه هایی مورد استفاده قرار گرفته تا بتوانین با برنامه ریزی متقابل بهترین سئو را ارائه دهید.
 • تحلیل کردن کلمات کلیدی : تشخیص این که چه کلمات کلیدی می تواند برای شما مفید باشد خیلی عوامل مهم برای افزایش بازدهی سایت ها شما و شما با استفاده از خرید اکانت Ahrefs  می توانید به راحتی به این امر دسترسی داشته باشید.
 • بررسی و مشخص کردن رنک سایت شما : بررسی این که چه لینکی را در سایت خود قرار دهید تا منجر به افزایش بازهی شود موضوعی است که به صورت روتین جزو اهداف اصلی سایت Ahrefs  قرار دارد.
 • بهترین محتوا : شما به عنوان یک سئو کار حرفه ای باید ابتدا علاقه مندی های کابران خود را بشناسید تا بتوانید بهترین بلک لینک ها و محتوا را ارائه دهید.
 • تحلیل رتبه شما در گوگل:

وقتی حرف از این مزایا و قابلیت ها برای یک سایت می شود ممکن است با خودتان تصور کنین باید یک زمان طولانی را صرف انجام دادن این فرآیند کنین در صورتی که خرید اکانت Ahrefs  نهایتا در بازه زمانی 5 ساعت کاری برای شما انجام می شود و به راحتی در دسترس شما قرار میگیرد.

تنها مشکلی که در خرید اکانت Ahrefs در کشور ما به عنوان یک کشور دارای تحریم وجود دارد، خرید مستقیم این اکانت ها از خود سایت  Ahrefs می باشد. که البته بسیاری از شرکت ها سعی کردند تا با ایجاد ارتباطات مختلف و سایر روش های مرسوم دور زدن تحریم این مهم را برای شما میسر نمایند از جمله سایت های ایرانی کارت یا سئو هشت. که الیته استفاده از این سایت ها هم سختی و مشکلات خاص خود را دارند. حال تصور کنین که یک سایت ایرانی بتواند دقیقا همین ابزارها را برای شما محیا کند و دیگر شما درگیر ورود و ساخت یک حساب در این سایت های واسطه نباشید.

هزینه های مختلفی برای دریافت کردن  اکانت های Ahrefs اعلام می شود. این هزینه های اگر از طریق سامانه های اصلی سایت Ahrefs پرداخت شود، 7 دلار است که طبیعتا برای پرداخت آن باید از کارت های ارزی استفاده نمایید. در صورتی که از طریق سامانه های واسطه ای مورد  پرداخت قرار بگیرد، متفاوت است بعضی سایت ها آن ها را در قالب پکیج های مختلف ارائه می دهند و بعضی دیگر از سایت ها نیز در صدی را از مبلغ پرداختی شما بر میدارند که این مبلغ گاها به 7% از مبلغ اصلی شما هم می رسد. این در صورتی است که اگر شما از سایت وب دیسان برای تحلیل برنامه های سئو و بررسی بک لینک های سایت ها استفاده نمایید می توانید به راحتی مبلغ را به پول ایران بر اساس خدمات مورد تقاضا تون دریافت کنین و به سهولت اطلاعات را به دست آورید.

شعار اصلی این شرکت بزرگ و به روز جهانی  « شما با استفاده از سایت Ahrefs نیازی به حرفه ای بودن در صنعت سئو ندارید! » به عنوان یک ادعای بی سابقه در صنعت سئو و به روز رسانی های جهانی سایت و بلک لینک محسوب می شود. چرا که این ادعا بیشتر از آنچه که واقعیت داشته باشد، نتیجه ابزار های بسیار دقیقی است که در این سایت ارائه می شود. زیرا درسته که ابزار برای رسیدن به نتیجه مطلوب از جایگاه ویژه ای برخوردار است اما صرفا داشتن یک ابزار مناسب کافی نمی باشد بلکه باید توانمندی مناسب و اطلاعات کافی را نیز داشته باشید تا با استفاده از بهره گیری از ابزار  بتوانین نتیجه مطلوب را داشته باشید.

سایت Ahrefs بخش های مختلفی دارد که هر کدام از آن ها بخش اعظمی از نیاز های شما را به عنوان یک سئو کار حرفه ای بر طرف می کند اما یکی از پر کاربردترین بخش های آن را می تواند بخش Site Explorer در نظر گرفت. کاربرد اصلی این بخش از سایت ارائه بهترین راه کار برای یک رقابت حرفه ای با سایر افراد این حوزه کاری است. به این صورت که شما با دیدن بلک لینک هایی که رقبا از آن ها استفاده می کند می توانید به آن سایت ها مراجعه نمایید و شما هم اقدامات لازم را برای داشتن بلک لینک مناسب در آن سایت ها به عمل آورید. چون همان طور که اطلاع دارید هر چقدر که سایت های معتبر تری لینک سایت شما را انتشار دهند به همان نسبت شما می توانید ربته بهتری را در گوگل به دست آورید.

مهم ترین ابزارها در بخش Site Explorer عبارتند از:

 • بخش تحقیقات ترافیک ارگانیک: این بخش از سایت مربوط به بررسی کلمات کلیدی است که رقبای شما از آن ها استفاده می کنند و بازخوردشان توسط شما مورد بررسی قرار میگیرد تا با استفاده از آن  بتوانید بهترین دست آورد خود را برای سایت خود در حوزه کلمات کلیدی ارائه دهید.
 • چک کردن بک لینک ها: در کنار بررسی کلمات کلیدی مربوط به رقبا بررسی بلک لینک ها هم باید ارزیابی شود تا شما از هر نظر توانایی رقابت با رقبای پر قدرت خود را داشته باشید.

خرید اکانت اشتراکی Ahrefs  همان طور که همه می دانید داشتن اکانت Ahrefs  لازمش داشتن حساب ارزی است زیرا پرداختی ها به دلار می باشد و شما برای پرداخت چنین هزینه هایی باید حساب ارزی داشته باشید. از سوی  دیگر  با توجه به تحریم های مختلفی که برای ایران وجود دارد نمی توان این حساب های ارزی را به راحتی ایجاد کرد و با توجه به قیمت دلار پرداخت هزینه های دریافت خدمات در سایت Ahrefs  سایت های زیادی اقدام به ارائه خرید اکانت اشتراکی Ahrefs  نموده اند. این امر مزایا و معایب مختلفی دارد که در این مقاله به بررسی همه آن ها می پردازیم. اما گام نخست باید مشخص کنیم که منظور از خرید اکانت اشتراکی Ahrefs  چیست.

اکانت های اشتراکی که برای سایت Ahrefs  ارائه می شود عموما پکیج بندی های مختلفی دارند تا شما با توجه به نیاز هایی که دارید بتوانید نهایت استفاده را از آن ها داشته باشید. معمولا این اکانت ها به صورت های زیر ارائه می شوند:

 • خرید اکانت اشتراکی Ahrefs  به صورت پایه
 • خرید اکانت اشتراکی Ahrefs   به صورت حرفه ای
 • خرید اکانت اشتراکی Ahrefs  به صورت ویژه

هر کدام از پکیج  ها و سایر پکیج های اشتراکی که برای سایت Ahrefs  ارائه می شوند برای شما به نسبت مبلغی که پرداخت می کنین دسترسی های مختلفی را در سایت اصلی ایجاد خواهند کرد. اما طبیعتا همیشه بهترین و پر دسترسی ترین پکیج هستش که مورد استقبال سئو کاران قرار می گیرد تا با داشتن اطلاعات وسیع تر و ابزار هلای موثر تر بتوانتد بهترین بازدهی را با بالا ترین امتیاز داشته باشن.

صرف داشتن اکانت اشتراکی Ahrefs   نمی تواند شما را در داشتن  یک سایت خوب با رتبه بالا و داشتن مقام یک سئو کار حرفه  ای یاری کند بلکه شما باید نحوه استفاده و کار کردن  با این اکانت اشتراکی Ahrefs   را هم بلد باشید.

در ادامه سعی میکنیم  تا شما را برای آموزش در این حوزه یاری کنیم تا بتوانید جایگاه ویژه خود را در زمینه سئو  و اکانت اشتراکی Ahrefs   پیدا کنین.

معایب استفاده از اکانت اشتراکی Ahrefs 

استفاده کردن از اکانت های اشتراکی Ahrefs   در کنار مزیت هایی که دارد، با معایبی نیز همراه است. که از مهمترین آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پکیج هایی که به صورت اکانت اشتراکی Ahrefs  ارائه می شوند امکان شخصی سازی ندارند، زیرا شما وارد اکانت شخص دیگری شده اید و صرفا امکانات مربوط به استفاده از آن برای شما فعال شده است.
 • بخش مربوط به قیمت گذاری و ارائه خدمات ممکن است با امکانات دسترسی شما در اکانت شخصی اشراکی Ahrefs   تطبیق نداشته باشد و هیچ نظارت یکسانی هم برای آن در نظر گرفته نشده است بنابراین شما باید با بررسی سایت های مختلفی که این اکانت های اشتراکی Ahrefs   را ارائه می دهند، زمان زیادی را صرف بررسی کنین تا بتوانید با هزینه مناسب خدمات دلخواه خود را دریافت کنین که طبیعا در صد خطا و اشتباه در آن من نخواهد بود.
 • تعداد کاربرانی که می تواند وارد یک اکانت شوند عموما تنها در اکانت های ویژه به صورت تعددی امکان پذیر هست و در اکانت های پایه و حرفه ای صرفا به صورت تک کاربره می توان از آن ها استفاده کرد.

بخش های مختلف در سایت Ahrefs  

همان طور که بالاتر بدان اشاره شد بخش های مختلفی برای سایت Ahrefs   وجود دارد که در زیر همه را مورد بررسی قرار می دهیم.

Site Explorer : این بخش برای بررسی دامنه های مختلف می باشد که به وسیله آن شما می توانین یک تحلیل جامع و کامل از یک دامنه را داشته باشید.

Overview: این صفحه زمانی برای شما نمایش داده می شود که شما یک دامنه در بخش Site Explorer سرچ می کنین. در این صفحه کلیه اطلاعات مربوط به رتبه بندی یک سایت در  Ahrefs   ، مشخصات مربوط به Url Rate  و Domain Rate ، عدد مربوط به بلک لینک های سایت  و موارد مربوط به Refering Domain ،Refering Page  ، مشخص کردم کلمات کلیدی که در آن سایت رتبه گرفته اند، مشخص کردن میزان  و مبلغ ترافیک های گوگل، تشخیص لینک ها و دامنه های که در سایت مورد نظر لینک داده اند، پخش انکر تکست ها.

Backlinks : بعد از سرچ کردن دامنه در  بخش Site Explorer در منوی Overview اولیت گزینه برای شما Backlinks   می باشد. در این بخش شما می توانید تمامی بلک لینک های مربوط به سایت و سایر جزئیات مربوط به بک لینک ها را برای شما نمایش دهد.

 

 

 

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!خوب تا اینجا نظرتون
راجع وبدیس چیه؟

ثبت نام کنید، برای شروع همه چی رایگانه!